Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Big, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 500 μέτρα από το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai Φοζ ντο Ιγκουασού 30 τ.μ.
Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα.
Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με πετσέτες. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με ψυγείο, βραστήρα και φρυγανιέρα. Ο σταθμός λεωφορείων MD Tour /Freight Company, που παρέχει καλή σύνδεση με όλη την πόλη, απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cataratas JL Shopping Mall1,8 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Mercosul2 χλμ.
- Γέφυρα της Φιλίας1,9 χλμ.
- Πάρκο Monjolo500 μ.
- Τελωνείο Βραζιλίας1,5 χλμ.
- Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab900 μ.
- Δημοτικό Νοσοκομείο1,1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai αποτελεί 48$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Το το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Ravello Residencial - Proximo Ao Paraguai μπορούν να φέρουν κατοικίδια.